Obniżka! 9 ekoGroszek ekoSILESIAN pakowany 40 x 25kg : 1.000 kg / węgiel kamienny Zobacz większe

ekoGroszek ekoSILESIAN pakowany 25kg x 40

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 28 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 2 - 4 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;
  • Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia

infolinia1.png

Więcej szczegółów

1 029,00 zł

-60,00 zł

1 089,00 zł

Opis

Wartość opałowa 28 MJ/kg
Zawartość popiołu 2 - 4 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Worki 25 kg, 40 worków na palecie

Więcej informacji

CO KUPUJESZ ?

Wszystkie nasze ekoGroszki produkowane są na bazie WĘGLA KAMIENNEGO.

Z powodu zapytań Klientów informujemy, iż ekoGroszek ekoSilesian nie jest produkowany na bazie węgla z PG Silesia.

ekoGroszek ekoSILESIAN powstaje na bazie wysokokalorycznego węgla, który jest węglem twardym i długo palącym się.

Wysoka kaloryczność ekoGroszku ekoSILESIAN powoduje, że nasi klienci już w pierwszych momentach spalania tego ekoGroszku dostrzegają wyraźne zmniejszenie jego zużycia w porównaniu z dotychczas stosowanym opałem.


JAKOŚĆ

Aby zapobiec spiekaniu się popiołu z tego węgla opracowaliśmy innowacyjną technologię produkcji ekoGroszku ekoSILESIAN! Technologia ta eliminuje wytwarzanie się spieków i szlaki. Powoduje nadto dokładne dopalanie się węgla, przez co nie tworzy i nie gromadzi się sadza a pozostający po spaleniu popiół jest sypki i puszysty w minimalnej ilości. Podkreślić należy, iż kocioł bardzo szybko osiąga dowolną temperaturę zadaną na kotle i przechodzi w tryb podtrzymania (nadzoru). Poprzez zastosowanie takiej technologi produkcji naszego ekoGroszku (technologia została opracowana przez nasz Zespół Badawczy) otrzymaliśmy produkt o Najwyższym Stopniu Kaloryczności na Polskim Rynku charakteryzujący się wysokim oraz wydajnym płomieniem.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy wzbogacaniu węgla sprawia, że sprzedajemy ekoGroszek najwyższej jakości jednocześnie oferując klientom jego zakup po bardzo atrakcyjnej cenie.

Dzięki opracowanej technologii przechowywanie ekoGroszku ekoSILESIAN możliwe jest nawet przez bardzo długi okres czasu bez utraty jego jakości.

ekoGroszek ekoSILESIAN jest produktem znanym i polecanym również przez producentów nowoczesnych kotłów:

Rekomendacja 1 (Kotły Żywiec)Rekomendacja 2 (Pancerpol)Rekomendacja 3 (Remo-Komplex)Rekomendacja 4 (Dworek)


ZASTOSOWANIE

ekoGroszek ekoSILESIAN przeznaczony jest do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym oraz szufladowym, zarówno tych o małej mocy, średniej oraz dużej (np. pow. 150 kW). Ogrzeją nim Państwo zarówno dom, jak i zakład produkcyjny, utrzymując odpowiednią temperaturę nawet podczas największych mrozów.


NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Aby chronić Państwa kotły przed uszkodzeniem, do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka.


PAKOWANIE

ekoGroszek jest pakowany w wytrzymałe foliowe worki z mikrowentylacją, a następnie worki zostają zaszyte co pozwala na ich sprawne otwieranie. Pakowanie zamówionego ekoGroszku odbywa się w halach, dzięki temu możemy zaoferować towar o właściwym stopniu wilgotności.


POTRZEBNA POMOC ?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 19:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

Dostawa zamówienia realizowana jest w dowolne miejsce w Polsce całkowicie za darmo, niezależnie od ilości zamówionego towaru. Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny.
Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

1 inny produkt w tej samej kategorii: