ekoGroszek ekoSILESIAN pakowany 25kg x 40

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: od 28  do 30 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 2 - 5 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;
  • PRODUKT DYSTRYBUOWANY W OPAK. ZASTĘPCZYM (w celu obiniżenia ceny, w związku z sytuacja nma rynku)

infolinia1.png

Więcej szczegółów

1 749,00 zł

Opis

Wartość opałowa od 28 do 30 MJ/kg
Zawartość popiołu 2 - 5 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Worki 25 kg, 40 worków na palecie

Więcej informacji

Jakość to podstawa

ekoGroszek ekoSILESIAN – produkowany jest w opracowanej przez nasz Zespół Badawczy innowacyjnej technologii, dzięki niej w trakcie procesu spalania  tego niezawodnego ekogroszku najnowszej generacji, nie wytwarzają się spieki ani nie pojawia się szlaka. Dokładne dopalanie się węgla skutkuje niewytwarzaniem  się sadzy i brakiem efektu gromadzenia jej w kotle –  na wymiennikach, dzięki czemu sprawność energetyczna zawsze jest na wysokim poziomie, a straty ograniczone są do minimum. Pozostający po spaleniu popiół jest sypki i w minimalnej ilości. Kotły zasilane ekoSILESIANem  ekstremalnie szybko osiągają dowolną temperaturę zadaną, pozwala to szybciej i na dłużej przejść w stan podtrzymania (nadzoru).
Dzięki wysiłkom wkładanym przez nasz Zespół Badawczy w zastosowaną technologię produkcji ekoGroszku otrzymujemy produkt o najwyższym stopniu kaloryczności w klasie premium nowej generacji na Polskim Rynku. Charakteryzujący się wysokim oraz wydajnym płomieniem. Jest idealnym paliwem do kotłów 5. klasy oraz do kotłów zgodnych z Dyrektywą
 Ekodesign tzw. Dyrektywą Ekoprojekt.

 

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy wzbogacaniu węgla i produkcji wyrobów węglowych w surowych reżimach jakościowych – pod stałym nadzorem sprawia, że oferowany przez nasz ekoGroszek ekoSILESIAN jest wysoko jakościowym produktem, jedynym w swojej klasie, jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Dzięki zastosowanej naszej innowacyjnej technologii przechowywanie ekoGroszku ekoSILESIAN możliwe jest nawet przez bardzo długi czas bez utraty jego jakości.

 

ekoGroszek ekoSILESIAN jest produktem polecanym przez najlepszych producentów nowoczesnych kotłów m.in.:

Co kupujesz?

Wysoko kaloryczny ekoGroszek ekoSILESIAN produkowany jest na bazie WYSOKOKALORYCZNEGO WĘGLA KAMIENNEGO, który jest węglem twardym i palącym się długo.

 

Dzięki tak wysokiej kaloryczności ekoGroszku ekoSILESIAN nasi klienci już w pierwszych momentach spalania tego wyśmienitego ekoGroszku dostrzegają wyraźne zmniejszenie, jego zużycia w porównaniu z dotychczas stosowanym opałem.

Zastosowanie

ekoGroszek ekoSILESIAN jest jednym z najlepszych z wyrobów węglowych, przeznaczonym do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym oraz szufladowym, zarówno tych o małej mocy, średniej, jak i dużej (np. pow. 150 kW). Ogrzeją nim Państwo zarówno dom, jak i zakład produkcyjny, utrzymując odpowiednią temperaturę nawet podczas największych mrozów. Dzięki wysokim parametrom paliwa stałego, jakim jest ekoGroszek ekoSILESIAN, są Państwo w stanie osiągnąć 5. kategorie emisji spalin, a także jego właściwości sprawiają, że ekoSILESIAN jest idealnym paliwem dla kotłów z certyfikatem ekodesign tzw. certyfikatem ekoprojekt.

Produkcja

Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo użytkowania kotłów. Dla nas najważniejszy jest Klient!

Aby ochronić Państwa kotły (automatyczne 5. klasy oraz ekodesigne  ekoprojekt) przed uszkodzeniem; do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej, a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób ponownie sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka, chcemy mieć pewność, że otrzymają państwo ekoSILESIANa o najwyższych parametrach zawierających się w naszych surowych reżimach standardu jakości.

Pakowanie

Nasz ekoGroszek jest pakowany w wytrzymałe foliowe worki z mikro wentylacją, a następnie te solidne worki zostają zaszyte, co pozwala na ich sprawne i łatwe otwieranie. Zamawiane przez państwa ekoGroszki od Polski Węgiel Dystrybucja porcjujemy i pakujemy w halach, dzięki temu oferujemy produkty o właściwym stopniu wilgotności.

Dostawa

 Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie, a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.

Potrzebna pomoc?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą całą dobę przez 7 dni w tygodniu, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.

Bezpieczne zakupy

Szanowni Państwo każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny. Każdy zakup dokonany na odległość jest chroniony, przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży). Nasz system wykorzystuje szyfrowane połączenie, dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne.<!-- Google tag (gtag.js) --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-578XV0PNJ8"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-578XV0PNJ8'); </script>

2 innych produktów w tej samej kategorii: