ekoGroszek ekoPROMETEUSZ pakowany 25kg x 40

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: od 26 do 28 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 2 - 5 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;
  • PRODUKT DYSTRYBUOWANY W OPAK. ZASTEPCZYM (w celu obniżenia ceny, w związku z sytuacją na rynku)

infolinia1.png

Więcej szczegółów

1 699,00 zł

Opis

Wartość opałowa od 26 do 28 MJ/kg
Zawartość popiołu 2 - 5 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Worki 25 kg, 40 worków na palecie

Więcej informacji

Jakość to podstawa

Na bieżąco prowadzimy badania pozwalające na utrzymanie powtarzalnej wysokiej jakości oferowanego przez nas ekoGroszku ekoPROMETEUSZ, tak by nasi klienci mieli gwarancję, że korzystają z najlepszego w swojej klasie produktu na Polskim Rynku.

W wyniku spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ nie powstają spieki ani sadza, a popiół jest sypki i w małej ilości.

 

Niezaprzeczalnym atutem spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ jest możliwość precyzyjnej regulacji sterownika kotła w trybie podtrzymania (nadzoru), w którym kocioł może przebywać nawet około godziny, utrzymując temperaturę cieczy w c.o. powyżej temperatury zadanej. W trybie tym podajnik podaje dawkę ekoGroszku średnio co 10 – 20 minut w zależności od obciążenia, powodując w ten sposób minimalne zużycie ekoGroszku. Jest to jedyny na rynku ekoGroszek, który daje Państwu takie możliwości i tak wymierne oszczędności! ekoGroszku tego nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie, jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem.

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ jest produktem rekomendowanym przez czołowych producentów nowoczesnych kotłów:

Co kupujesz?

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ to innowacyjny ekoGroszek nowej generacji, który jest jednym z najczęściej wybieranych spośród naszych ekologicznych wyrobów węglowych produkowanych na bazie węgla kamiennego.

Charakteryzuje się wysoką kalorycznością na poziomie 26 - 28 MJ/kg, niską zawartością popiołu (2,5 – 5%), brakiem spieków oraz znacznie wydłużonym czasem spalania.

 

Wysoka wydajność ekoGroszku ekoPROMETEUSZ powoduje, że nasi klienci już w pierwszych momentach spalania tego ekoGroszku dostrzegają wyraźne zmniejszenie jego zużycia w porównaniu z dotychczas stosowanym ekogroszkiem.

Zastosowanie

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ  jest wyrobem węglowym przeznaczonym do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym oraz szufladowym, zarówno tych o małej mocy, średniej, jak i dużej (np. pow. 150 kW).

Ogrzeją nim Państwo zarówno dom, jak i zakład produkcyjny, utrzymując odpowiednią temperaturę nawet podczas największych mrozów. Dzięki wysokim parametrom paliwa stałego, jakim jest ekoGroszek ekoPROMETEUSZ, są Państwo w stanie osiągnąć 5. kategorie emisji spalin.

Produkcja

Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo użytkowania kotłów. Dla nas najważniejszy jest Klient!

Aby chronić Państwa kotłów 5. klasy przed uszkodzeniem, do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej, a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka.

Pakowanie

Nasz ekoGroszek jest pakowany w wytrzymałe foliowe worki z mikro wentylacją, a następnie te solidne worki zostają zaszyte, co pozwala na ich sprawne i łatwe otwieranie. Zamawiane przez państwa ekoGroszki od Polski Węgiel Dystrybucja porcjujemy i pakujemy w halach, dzięki temu oferujemy produkty o właściwym stopniu wilgotności.

Dostawa

Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie, a rozładunku dokonuje dostawca. 

Aktualnie Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.

Potrzebna pomoc?

Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Nasi wykwalifikowani konsultanci udzielają porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach. 

Bezpieczne zakupy

Każdy zakup dokonany na odległość jest chroniony, przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie Sprzedaży).

Nasz system wykorzystuje szyfrowane połączenie, dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne.

2 innych produktów w tej samej kategorii: