Obniżka! ekoGroszek ekoPROMETEUSZ pakowany 40 x 25kg : 1.000 kg /  węgiel kamienny Zobacz większe

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ pakowany 25kg x 40

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 27 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 1 - 3 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;
  • Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia

infolinia1.png

Więcej szczegółów

979,00 zł

-60,00 zł

1 039,00 zł

Opis

Wartość opałowa 27 MJ/kg
Zawartość popiołu 1 - 3 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Worki 25 kg, 40 worków na palecie

Więcej informacji

CO KUPUJESZ ?

Wszystkie nasze ekoGroszki produkowane są na bazie WĘGLA KAMIENNEGO.

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ to innowacyjny ekoGroszek NOWEJ GENERACJI, który jest najczęściej wybierany przez Klientów spośród naszych ekoGroszków. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością (27 MJ/kg), niską zawartością popiołu (1 – 3 %), brakiem spieków oraz znacznie wydłużonym czasem spalania.

Wysoka wydajność ekoGroszku ekoPROMETEUSZ powoduje, że nasi klienci już w pierwszych momentach spalania tego ekoGroszku dostrzegają wyraźne zmniejszenie jego zużycia w porównaniu z dotychczas stosowanym opałem.


JAKOŚĆ

Na bieżąco prowadzimy badania pozwalające na utrzymanie powtarzalnej wysokiej jakości oferowanego ekoGroszku ekoPROMETEUSZ, tak by nasi klienci mieli gwarancję, że korzystają z najlepszego produktu na Polskim Rynku.

W wyniku spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ nie powstają spieki ani sadza, a popiół jest sypki i w małej ilości. Kocioł bardzo szybko osiąga dowolną temperaturę zadaną i przechodzi w tryb podtrzymania (nadzoru).

Niezaprzeczalnym atutem spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ jest możliwość precyzyjnej regulacji sterownika kotła w trybie podtrzymania (nadzoru), w którym kocioł może przebywać nawet ok. godziny czasu, utrzymując temperaturę cieczy w c.o. powyżej temperatury zadanej. W trybie tym podajnik podaje dawkę ekoGroszku średnio co 10 – 20 minut w zależności od obciążenia, powodując w ten sposób minimalne zużycie ekoGroszku. Jest to JEDYNY na naszym rynku ekoGroszek, który daje Państwu takie możliwości i tak wymierne oszczędności!

ekoGroszku tego nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie, jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem.

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ jest produktem znanym i polecanym również przez producentów nowoczesnych kotłów:

Rekomendacja 1 (Kotły Żywiec)Rekomendacja 2 (Galmet)Rekomendacja 3 (Elster)Rekomendacja 4 (Pancerpol)


ZASTOSOWANIE

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ przeznaczony jest do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym oraz szufladowym. ekoGroszek ten można stosować zarówno w kotłach o małej, średniej oraz dużej mocy (np. pow. 150 kW). Ogrzeją nim Państwo dom, jak i zakład produkcyjny, utrzymując zadaną temperaturę nawet podczas największych mrozów.


NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Aby chronić Państwa kotły przed uszkodzeniem, do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka.


PAKOWANIE

ekoGroszek jest pakowany w wytrzymałe foliowe worki z mikrowentylacją, a następnie worki zostają zaszyte co pozwala na ich sprawne otwieranie. Pakowanie zamówionego ekoGroszku odbywa się w halach, dzięki temu możemy zaoferować towar o właściwym stopniu wilgotności.


POTRZEBNA POMOC ?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 19:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

Dostawa zamówienia realizowana jest w dowolne miejsce w Polsce całkowicie za darmo, niezależnie od ilości zamówionego towaru. Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny.
Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

1 inny produkt w tej samej kategorii: