ekoGrysik pakowany 40 x 25kg : 1.000 kg / węgiel kamienny

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 25 - 27 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: do 8 %;
  • Uziarnienie: 4 - 10 mm;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;
  • Cena węgla obejmuje dostawę pod same drzwi w dowolne miejsce w Polsce.

infolinia1.png

Więcej szczegółów

889,00 zł

Więcej informacji

Oto kolejna, nowa propozycja od Polski Węgiel-Dystrybucja! ekoGrysik to alternatywa innych ekogroszków, równie atrakcyjny jak pozostałe produkty z naszej oferty.

Co przede wszystkim wyróżnia ekoGrysik na tle innych paliw grzewczych oferowanych na rynku? ekoGrysik może być stosowany jako substytut ekogroszków. Jako pełnoprawny zamiennik sprawdza się doskonale w normalnym użytkowaniu kotła c.o. przy czym wyróżnia się konkurencyjną ceną.


ZASTOSOWANIE

Mimo że ekoGrysik to alternatywa do ekogroszków, nie wpływa to na jakość produktu, która zawsze stanowi dla firmy priorytet. Przy odpowiednio dobranych komponentach z węgla kamiennego i dokładnym procesie obróbki oraz wzbogacania paliwa, uzyskaliśmy produkt wyjątkowy, który można stosować w piecach z automatycznym podajnikiem i zasypowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży węglowej, a także wysoko wykwalifikowana kadra, pozwoliły nam zaproponować produkt, którego nie oferuje żadna inna firma, Polski Węgiel Dystrybucja jest jedynym producentem ekoGrysiku w Polsce.


CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ ekoGrysik?

ekoGrysik wykonany jest z węgla kamiennego i odznacza się frakcją rzędu 4 - 10 mm. To prawdziwe nowum na rynku. Zachowuje podobne walory jak inne ekoGroszki, czyli zawartość popiołu wynoszącą do 8%. Jak na produkt mogący służyć jako zamiennik ekoGroszków osiąga naprawdę zaskakujące rezultaty wartości opałowej kształtującej się na poziomie powyżej 25 Mj/kg! Z pełnym przekonaniem należy uznać go za węgiel wysokokaloryczny.

PAKOWANIE

ekoGrysik pakowany jest w foliowe worki z mikrowentylacją, dzięki której węgiel trafia do Państwa bez oznak nadmiernej wilgoci. Wytrzymałe worki są wygodne w otwieraniu oraz w transporcie i mieszą 25 kg produktu. ekoGrysik pakujemy również w wielkogabarytowe opakowania typu bigbag o pojemności 1 t.


POTRZEBNA POMOC?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 15:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

ekoGrysik dostarczamy w każde miejsce w Polsce na bezzwrotnych drewnianych paletach, całkowicie za darmo, niezależnie od ilości zamówionego towaru, a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny. Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

16 innych produktów w tej samej kategorii: