Pelet węglowy Zobacz większe

Pelet węglowy (z węgla brunatnego) PeWuDek pakowany

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 27 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 6 - 7 %;
  • Średnica: 16 mm;
  • Wilgotność: 3 - 4 %;
  • Pakowany w worki 20 kg, 50 worków na palecie;

infolinia1.png

Więcej szczegółów

1 599,00 zł

Opis

Wartość opałowa od 21 do 23 Mj/kg
Zawartość popiołu 5 - 7 %
Uziarnienie 16 mm

Więcej informacji

Polski Węgiel Dystrybucja ma przyjemność zaprezentować nowy produkt, na który czekało wielu klientów!

Do sprzedaży trafił PwWuDek - koncentrat węglowy w formie peletu.
PeWuDeK to wysokowydajne paliwo nowej generacji przeznaczone do kotłów z automatycznym podajnikiem oraz kotłów zasypowych.


CZYM JEST PELET ?

Pelet to sprasowany pod ogromnym ciśnieniem węgiel uformowany w małe walce o średnicy 16mm. Stanowi doskonałą alternatywę dla ekogroszku.


CO KUPUJESZ ?

PeWuDek to paliwo najnowszej generacji, niezwykle wydajne i przyjazne dla środowiska. Wartość kaloryczna wynosi aż 27 Mj/kg, więcej niż niejeden ekogroszek. Wilgotność peletu mieści się w granicach 3-4% i jest stała. Ogromnym atutem koncentratu węglowego w formie peletu jest wygoda w uzupełnianiu paliwa i niska zawartość popiołu 6-7%, co sprzyja eksploatacji i czyszczeniu kotła. Każda partia wychodząca z produkcji jest dokładnie suszona, a następnie precyzyjnie porcjowana.


JAKOŚĆ

Polski Węgiel Dystrybucja dostarcza paliwa najwyższej jakości! PeWuDek wykonany z węgla brunatnego posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakości i sprzedawany jest wyłącznie w formie konfekcjonowanej, co daje gwarancję powtarzalności jednakowej wagi produktu. PeWuDek to paliwo przyjazne zarówno dla Twojego kotła jak i środowiska, ze względu na niską emisję niepożądanych związków spalania.


PAKOWANIE

Produkt pakujemy do wygodnych i trwałych 20kg worków. Worki można łatwo przenosić bez obawy o przypadkowe otwarcie opakowania. Są również praktyczne przy uzupełnianiu podajnika.


POTRZEBNA POMOC ?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 19:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny. Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

8 innych produktów w tej samej kategorii: