ekoGroszek ekoMAGNUM pakowany 25kg x 40

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 25 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 3 - 5 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Typ wegla: 31;
  • Pakowany w worki 25 kg, 40 worków na palecie;

infolinia1.png

Więcej szczegółów

1 569,00 zł

Opis

Wartość opałowa 25 MJ/kg
Zawartość popiołu 3 - 5 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Worki 25 kg, 40 worków na palecie

Więcej informacji

CO KUPUJESZ ?

Wszystkie nasze ekoGroszki produkowane są na bazie WĘGLA KAMIENNEGO.

ekoGroszek ekoMAGNUM produkowany jest z węgla w typie 31 zalecanego przez większość producentów kotłów. Wartość opałowa tego ekoGroszku wynosi 25 MJ/kg, popiół 3 - 5 %, przy zerowej spiekalności (Ri = 0).


JAKOŚĆ

Surowcem do produkcji ekoGroszku ekoMAGNUM jest starannie wyselekcjonowany węgiel, dzięki czemu otrzymujemy paliwo, które błyskawicznie się rozpala, jego płomień jest wysoki i mocny, a popiół bez spiekowy i puszysty. ekoGroszek ten całkowicie się wypala, nie zanieczyszczając kotła i przewodu kominowego sadzą.

Jeśli w Państwa kotłowni zalega inny ekoGroszek, który okazał się zakupem nietrafionym, można połączyć go z ekoMAGNUM. Proporcje takiej mieszanki należy koniecznie skonsultować z naszym pionem technicznym.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy wzbogacaniu węgla pozwoliło nam uzyskać ekoGroszek ekoMAGNUM charakteryzujący się wysoką jakością przy jednoczesnym oferowaniu go w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przechowywanie ekoGroszku ekoMAGNUM możliwe jest przez długi okres czasu bez utraty jego jakości.


ZASTOSOWANIE

Klienci wybierający ekoGroszek ekoMAGNUM zachwalają przede wszystkim jego uniwersalność, gdyż świetnie sprawdza się zarówno zimą jak i latem. Jest to paliwo przeznaczone do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym i szufladowym, w tym z paleniskiem rynnowym, o małej i średniej mocy.


NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Aby chronić Państwa kotły przed uszkodzeniem, do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka.


PAKOWANIE

ekoGroszek jest pakowany w wytrzymałe foliowe worki z mikrowentylacją, a następnie worki zostają zaszyte co pozwala na ich sprawne otwieranie. Pakowanie zamówionego ekoGroszku odbywa się w halach, dzięki temu możemy zaoferować towar o właściwym stopniu wilgotności.


POTRZEBNA POMOC ?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 19:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

Dostawa zamówienia realizowana jest w dowolne miejsce w Polsce , niezależnie od ilości zamówionego towaru. Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny. Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

6 innych produktów w tej samej kategorii: