ekoGroszek ekoPROMETEUSZ bigbag 1t

SPECYFIKACJA

  • Wartość opałowa: 27 - 28 MJ/kg;
  • Zawartość popiołu: 3 - 5 %;
  • Uziarnienie: 5 - 25 mm;
  • Opakowanie zbiorcze bigbag o pojemności 1 tony;
  • Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia

infolinia1.png

Więcej szczegółów

999,00 zł

Opis

Wartość opałowa 27 - 28 MJ/kg
Zawartość popiołu 3 - 5 %
Uziarnienie 5 - 25 mm
Rodzaj opakowania Opakowanie zbiorcze bigbag, 1 tona

Więcej informacji

CO KUPUJESZ ?

Wszystkie nasze ekoGroszki produkowane są na bazie WĘGLA KAMIENNEGO.

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ to innowacyjny ekoGroszek NOWEJ GENERACJI, który jest najczęściej wybierany przez Klientów spośród naszych ekoGroszków. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością (27 - 28 MJ/kg), niską zawartością popiołu (3 – 5 %), brakiem spieków oraz znacznie wydłużonym czasem spalania.

Wysoka wydajność ekoGroszku ekoPROMETEUSZ powoduje, że nasi klienci już w pierwszych momentach spalania tego ekoGroszku dostrzegają wyraźne zmniejszenie jego zużycia w porównaniu z dotychczas stosowanym opałem.


JAKOŚĆ

Na bieżąco prowadzimy badania pozwalające na utrzymanie powtarzalnej wysokiej jakości oferowanego ekoGroszku ekoPROMETEUSZ, tak by nasi klienci mieli gwarancję, że korzystają z najlepszego produktu na Polskim Rynku.

W wyniku spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ nie powstają spieki ani sadza, a popiół jest sypki i w małej ilości. Kocioł bardzo szybko osiąga dowolną temperaturę zadaną i przechodzi w tryb podtrzymania (nadzoru).

Niezaprzeczalnym atutem spalania ekoGroszku ekoPROMETEUSZ jest możliwość precyzyjnej regulacji sterownika kotła w trybie podtrzymania (nadzoru), w którym kocioł może przebywać nawet ok. godziny czasu, utrzymując temperaturę cieczy w c.o. powyżej temperatury zadanej. W trybie tym podajnik podaje dawkę ekoGroszku średnio co 10 – 20 minut w zależności od obciążenia, powodując w ten sposób minimalne zużycie ekoGroszku. Jest to JEDYNY na naszym rynku ekoGroszek, który daje Państwu takie możliwości i tak wymierne oszczędności!

ekoGroszku tego nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie, jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem.

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ jest produktem znanym i polecanym również przez producentów nowoczesnych kotłów:

Rekomendacja 1 (Kotły Żywiec)Rekomendacja 2 (Galmet)Rekomendacja 3 (Elster)Rekomendacja 4 (Pancerpol)


ZASTOSOWANIE

ekoGroszek ekoPROMETEUSZ przeznaczony jest do spalania w kotłach z podajnikiem automatycznym ślimakowym oraz szufladowym. ekoGroszek ten można stosować zarówno w kotłach o małej, średniej oraz dużej mocy (np. pow. 150 kW). Ogrzeją nim Państwo dom, jak i zakład produkcyjny, utrzymując zadaną temperaturę nawet podczas największych mrozów.


NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Aby chronić Państwa kotły przed uszkodzeniem, do produkcji ekoGroszku wykorzystujemy jedynie węgiel, który poddany został procesowi płukania, zapobiegając w ten sposób występowaniu kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Separatory magnetyczne zamontowane na naszych liniach produkcyjnych dodatkowo eliminują najdrobniejsze elementy metalowe, które mogły się dostać do ekoGroszku w trakcie jego produkcji.

Kontrola jakości jest przeprowadzana na bieżąco i dotyczy każdej partii ekoGroszku.

Zanim otrzymacie Państwo zamówiony ekoGroszek, pobieramy jego próbkę do analizy laboratoryjnej a także dokonujemy próbnego spalania w naszych „kontrolnych” kotłach z automatycznym podajnikiem.

W taki sposób sprawdzamy jego kaloryczność, obserwujemy czy w trakcie palenia i po spaleniu próbki nie występują spieki i szlaka.


PAKOWANIE

ekoGroszek jest pakowany w opakowanie zbiorcze typu bigbag o pojemnosci 1 tony. Pakowanie zamówionego ekoGroszku odbywa się w halach, dzięki temu możemy zaoferować towar o właściwym stopniu wilgotności.


POTRZEBNA POMOC ?

Dla naszych klientów uruchomiliśmy darmową infolinię działającą w godzinach 7:00 - 15:00, gdzie porad dotyczących właściwej regulacji kotła oraz informacji o produktach udzielają wykwalifikowani specjaliści.


DOSTAWA

Dostawa zamówienia realizowana jest w dowolne miejsce w Polsce całkowicie za darmo, niezależnie od ilości zamówionego towaru. Kurier w dniu dostawy kontaktuje się z klientem, by ustalić dogodną porę jej rozładunku. Worki zapakowane są na bezzwrotnej drewnianej palecie a rozładunku dokonuje dostawca. Czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć ze względu na dużą ilość przyjmowanych zamówień.


BEZPIECZEŃSTWO

Zwracamy Państwa uwagę, iż każdy zakup dokonany w naszym sklepie internetowym jest bezpieczny.
Z uwagi, iż jest to tzw. zakup na odległość przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny (szczegóły w naszym Regulaminie sprzedaży).

12 innych produktów w tej samej kategorii: