ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW HURTOWYCH:

  • Składy opałowe,
  • Sklepy,
  • Ogrodników,
  • Sadowników,
  • Zakłady przetwórstwa warzyw i owoców,
  • Hurtownie budowlane,
  • Pozostałe: warsztaty ślusarskie, mechaniczne itp.

Naszych klientów otaczamy profesjonalną i kompleksową opieką handlową.
Nasi wyspecjalizowani pracownicy zapewniają terminowe dostawy zakupionego asortymentu na terenie całej Polski.
Oferujemy wysokiej jakości produkt, solidność i terminowość dostaw, darmowe doradztwo techniczne, a także profesjonalną pomoc przy problemach z regulacją kotła opalanego naszym asortymentem w godzinach 7:00 - 15:00 (Pon-Pt) pod numerem infolinii 885 555 909.

Proponujemy Państwu opał pochodzący z największych polskich kopalni.
To co nas wyróżnia to doskonała jakość asortymentu, dbałość o środowisko naturalne i atrakcyjne ceny produktów.
Nasz opał umieszczamy w specjalnie przygotowanych workach z mikrowentylacją oraz estetycznym i efektownym nadrukiem
Stawiamy na kompetencję, jakość, i duży wybór towaru po atrakcyjnych cenach. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, a waga podana na opakowaniu jest zawsze zgodna ze stanem rzeczywistym.

Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy prowadzą własny skład węgla lub dopiero planują prowadzenie działalności tego rodzaju. Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynali działalność w branży handlu węglem i zdecydowali się od początku na współpracę z naszą firmą doskonale prosperują i dobrze radzą sobie na mocno konkurencyjnym rynku węgla.

Oferujemy Państwu nawiązanie współpracy handlowej poprzez dostępność wysokiej jakości węgla kamiennego, brunatnego, ekogroszku, peletu i miałów węglowych w stałych dostawach i w monitorowych parametrach jakościowych. Oznacza to dla naszych kontrahentów bezpieczeństwo i komfort pracy. Stosujemy, w zależności od warunków współpracy odroczone terminy płatności.

Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy w sprzedaży węgla proponujemy również wsparcie merytoryczne i marketingowe właściwe w branży handlu opałem. Współpraca z naszymi kontrahentami odbywa się na zasadach lojalności, rzetelności i dobrych obyczajach handlowych. Rozbudowana infrastruktura transportowa i przeładunkowa w połączeniu z doświadczeniem pozwala nam sprzedawać węgiel opałowy do kontrahentów na terenie całego kraju.


W sprawach związanych z rozpoczęciem współpracy uprzejmie prosimy o kontakt:

tel. 885 555 909 wew. 3 - Sprzedaż hurtowa
e-mail: hurt@pw-d.pl